ЧЕРНІВЦІ

Керівники держлісгоспів збирали "чемодани на Київ"

0

Днями на Буковині відбулася неофіційна нарада керівників державних лісгоспів АПК, на якій вони "під горілочку" домовилися збирати "податі". Як інформує кореспондент «Чернівці. Коментарі», про це заявив голова ОДА Михайло Папієв. З кого саме і з якою метою збиратимуть "податі" лісівники - чиновники повідомляти відмовляються. Кажуть тільки, що це була "підпільна" нарада, а її учасниками займатимуться правоохоронці. 

"Теж мені, собіратєлі податєй. Щоб до кінця дня кожен з них на моє ім`я написав пояснення - де він був у робочий час, хто організував нараду, і про що там йшлося", - сказав Папієв начальнику головного управління агропромрозвитку Миколі Олексюку. 

"ЗМІ неодноразово повідомляли, що працівники то одного, то іншого управління готують валізи і передають їх у Київ до міністерства, - прокоментував інформацію, оприлюднену Папієвим, голова обласного "Фронту Змін" Максим Бурбак. - Тому я не здивуюся, що йдеться саме про такий випадок. Я думаю, Михайлу Миколайовичу не треба робити великі очі, ніби він не знає про існування таких схем. А те, що озвучили інформацію по лісівникам, мабуть лише означає, що влада підготувала рокіровку в обласному управлінні лісомисливського господарства", - додав Бурбак.

Держлісгоспи АПК постачають незначну кількість деревини обробним підприємствам - від 2 до 5 %, - повідомив кореспонденту «Чернівці. Коментарі» голова Асоціації деревообробників Буковини Володимир Дорош. Про підпільну нараду, за його словами, йому нічого невідомо.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua