ЧЕРНІВЦІ

Губернатор таки почав приймати людей - о 18:40 і за зачиненими дверима

0

Голова Чернівецької ОДА таки почав прийом громадян із більш як 3-годинним запізненням. Про це кореспонденту «Чернівці. Коментарі» розповіли люди, які чекали губернатора від 15 години - коли і анонсувався прийом у ЗМІ. Загалом до Папієва прийшло понад 40 людей. Більша частина з них - з різних районів області. У кожного - різні проблеми. В кого хата валиться, кому пенсію не заплатили, хтось не може вже 2 роки дістатися дому нормальною дорогою - вода змила, а хто вже кілька місяців сидить без світла через збанкрутілих бізнесменів-землевласників.

Всі ці проблеми люди намагалися донести до губернатора у визначений його прес-службою і проанонсований час - о 15 годині. Проте міліціонери на вході в ОДА не впускали їх навіть у коридор. Тому люди, зареєструвавшись, змушені були чекати на вулиці. Близько 18:00 вони запротестували. Міліціянти (2 надворі, 2 - в середині) нічого путнього їм не казали: "Чекайте, ми нічого не знаємо." Кореспондент «Чернівці. Коментарі» повідомив людям оприлюднений сьогодні номер губернаторського мобільного. На другому кінці слухавку взяв чоловік, який не представився, але сказав, що "губернатор скоро буде". Через кілька хвилин людей таки впустили до приміщення ОДА, а коли туди завітали журналісти місцевих ЗМІ,  людям повідомили, що губернатор почав особистий прийом і запрошує за списком зареєстрованих, по кілька чоловік.

Тим часом один з правоохоронців активно цікавився у журналістів, хто їх запросив, просив надати номер телефону цієї особи, сказати прізвище та ім`я.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua