ЧЕРНІВЦІ

Фірташ купить завісу чернівецькому театру

0

Чернівецький муздрамтеатр отримає нову завісу із тканини, котра не горить. Як стало відомо порталу «Чернівці. Коментарі», її придбають за гроші Дмитра Фірташа.
Це буде відтворена копія сучасної завіси для сцени у муздрамтеатрі імені Ольги Кобилянської. Тканину замовили у Німеччині, відтворювати ескіз запросили київських майстрів-дизайнерів. Новеньку завісу глядачі побачать уже у вересні, - повідомляє видання "Молодий буковинець", посилаючись на слова директора театру Юрія Марчака.

"Нинішня завіса була виготовлена 40 років тому, ще у 70-их роках і вона перебуває в не найкращому стані — це добре помітно під світлом прожекторів, - пояснив необхідність обновки Юрій Марчак. - Нова завіса буде відтворена за тим зразком, який є сьогодні".

Новою завісою в театрі планують відкрити новий 82-ий театральний сезон. Театрові вже перерахували 500 тисяч гривень, які Дмитро Фірташ вручив чеком на святкування 80-річчя колективу театру. Крім завіси, кошти витратять й на інші потреби. Зокрема - вже купили апаратуру, оновлюють механіку сцени, планують також реставрувати ложі.

Інформація за темами: Фірташ, театр

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua