ЧЕРНІВЦІ

Прес-служба облради створює їй негативний імідж

0

Прес-служба Чернівецької обласної ради береться за виконання завдань, невластивих за її функціональними обов`язками. Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», про це сьогодні на прес-конференції заявив голова обласного "Фронту Змін", голова фракції ФЗ в обласній раді Максим Бурбак.

"Замість того, щоб нейтрально і неупереджено інформувати громадськість про діяльність депутатів, працівники прес-служби вирішили, що можуть оцінювати дії народних обранців, робити висновки та закликати до їх совісті, - вважає депутат.

Він повідомив, що буде ініціювати скликання відкритого засідання комісії з етики та регламенту облради, на яке запросити журналістів і розглянути правомірність дій прес-служби.

"Адже її непродумані та невиважені дії не просто компрометують окремих депутатів, а створюють негативний імідж усій Чернівецькій обласній раді як органу місцевого самоврядування," - вважає Бурбак.


Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», прес-служба Чернівецької обласної ради розповсюдила заяву про поведінку в суді народного депутата України Геннадія Москаля.
Дії депутата називають немотивованими та дестабілізуючими.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua