ЧЕРНІВЦІ

На Буковині фірма намагалася неправомірно відшкодувати майже півмільйона ПДВ

0

Виявлені факти спроби протиправного заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах службовими особами одного з приватних підприємств з іноземними інвестиціями за рахунок відшкодування податку на додану вартість, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Порушення зафіксували співробітники СБУ в Чернівецькій області у співпраці з податковою міліцією краю.

Фірма доправляла в Україну та реалізовувала автотехніку за схемою, внаслідок якої податковий кредит з ПДВ постійно перевищував податкові зобов`язання компанії. Фірма начебто укладала угоди з іноземною компанією на постачання транспортних засобів та комплектуючих до них, інформує прес-служба УСБУ в Чернівецькій області. Фактично ж торгові операції здійснювалися не з іноземним партнером, заявленим у договорах, а з іншими нерезидентами, які були власниками придбаної техніки. При цьому безпосередньо операції з імпорту, а саме оформлення вантажно-митних декларацій, у більшості випадків фірма не здійснювала – транспортні засоби купувалися і ввозилися на митну територію держави громадянами України самостійно на замовлення третіх осіб.
У результаті службовими особами приватного підприємства неправомірно заявлено до відшкодування ПДВ понад 423 тис. гривень. За фактом порушено кримінальну справу, яка наразі передана для проведення досудового слідства до управління податкової міліції ДПС в Чернівецькій області.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua