ЧЕРНІВЦІ

Забезпечити контроль за критичними публікаціями у всіх ЗМІ доручив підлеглим голова Чернівецької ОДА М.Папієв, - повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

Папієв заявив: "Деякі начальники управлінь і відділів належним чином реагують на критику журналістів, а деякі - не дуже цивілізовано". "Я вимагаю, щоб на всі критичні зауваження ЗМІ керівники структурних підрозділів реагували відповідно до чинного законодавства - у встановлений термін. А ще хотілося б, щоб окрім "чорнухи" у наших ЗМІ були і позитивні моменти. Як от ситуація в селі Комарівці, куди я їздив минулого тижня. Там людям не потрібно жодного попередження, - всі злагоджено працюють на благо свого населеного пункту. Їм необхідна тільки невелика допомога влади". - натякнув Папієв. За його словами, влада в області відкрита для громадян.

За інформацією власних джерел «Чернівці. Коментарі», наприкінці минулого тижня голова облради М. Гайнічеру їздив спілкуватися з податківцями, дивитися на роботу бізнесменів і прикордонників у Глибоцькому районі. На цю поїздку запросили тільки журналістів держтелерадіокомпанії і газети "Свобода слова". При цьому голова та його прес-секретар вказували журналістам, коли і що знімати і записувати.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua