ЧЕРНІВЦІ

Губернатор нарешті оприлюднив номер мобільного

Голова Чернівецької ОДА Михайло Папєів оприлюднив номер спеціального мобільного телефону - 091 33 111 33, - повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Це відбулося під час апаратної наради, на яку спеціально запросили журналістів місцевої держтелерадіокомпанії та газети "Свобода слова".

За словами Папієва, він відповідатиме на кожен дзвінок громадян. Якщо у цей час чиновник буде зайнятий - дзвінок переадресується на приймальню, а він згодом відповість. Губернатор порадив людям писати також йому смс-ки. Вартість хвилини дзвінка на "губернаторський" мобільник зі стаціонарного апарата - 25 копійок/хвилина. Вартість з мобільного - відповідно до тарифу оператора. Цей службовий мобільник Папієв перевірив на нараді за допомогою особистого телефона - все працює. Всім головам РДА та голові облради чиновник порадив наслідувати його приклад і запастися такими ж апаратами, аби "бути ближчими до людей".

Нагадаємо, минулого тижня Папієв доручив підлеглим забезпечити його спеціальним номером для звернень буковинців. Крім того, прес-служба ОДА повідомила, що голова "переніс свій робочий кабінет до автомобіля" і відтепер роз`їжджає по області без попередження.

Фото з офіційного сайту ОДА

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua