ЧЕРНІВЦІ

Колишній "Будинок вчителя" таки віддали вчителям в оренду на 300 гривень дорожче

0

Громадська організація «Центр культури, творчості та дозвілля вчителів» виграла конкурс оренди приміщення, яке займав "Будинок вчителя", повідомила кореспонденту «Чернівці. Коментарі» голова організації Ольга Рузинська. 

У конкурсі, який відбувся 30 березня, перемогла громадська організація Ольги Рузинської і тепер творчі колективи на законних підставах будуть знаходитись в своїх приміщеннях. Щоправда, тепер доведеться платити 1500 гривень на місяць.

Голова новоствореної громадської організації і колишній директор будинку вчителя Ольга Рузинська вбачає в діях нинішньої обласної влади політичний підтекст:

- Обласна рада постановила передати функції «Будинку вчителя» обласному центру естетичного виховання «Юність Буковини». Але «Юність Буковини» - це позашкільний заклад для дітей віком від 5 до 18 років. А ми – установа культури, у нас можуть займатися люди будь-якого віку. Тож наші колективи, порадившись, вирішили залишитися з нами, і ми перейшли на госпрозрахунок, утворивши громадську організацію. Вона виконує ті ж самі функції, що й «Будинок вчителя». Тут займаються всі ті ж 17 колективів - народний театр оперети, драматичний театр, клуб ветеранів, клуб молодих вчителів, художня студія, студія звукозапису, вокальний ансамбль, народний ансамбль «Козацька берегиня», студія вокального співу... Ми за все платимо самі: комунальні послуги, оренда – 1200 гривень на місяць. - каже Ольгаі Рузинська.


Історія з Чернівецьким обласним будинком вчителя розпочалася ще в грудні минулого року. Рішення про ліквідацію комунальної установи «Чернівецький обласний Будинок вчителя», незважаючи на протести вчителів, прийняла обласна рада. Проти даного рішення виступили депутати «Фронту Змін», натомість провладна більшість рішення таки прийняла. Творчим колективам та працівникам колишнього будинку вчителя  запропонували звільнити орендовані приміщення. А це три привабливих приміщення в центрі міста загальною площею понад 300 квадратних метрів. Не допомогли навіть акції протесту, які влаштовували під стінами обласної адміністрації працівники будинку вчителя, діти та їх батьки.

Для відстоювання своїх прав звільнені працівники утворили громадську організацію «Центр культури, творчості та дозвілля вчителів».  

Інформація за темами: будинок вчителя

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua