ЧЕРНІВЦІ

Спорт у міні-спідницях офіційно зареєстрували на Буковині

0

Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», Головне управління юстиції у Чернівецькій області зареєструвало Чернівецьку обласну громадську організацію "Федерація черліденга груп підтримки спортивних команд". Як ідеться у повідомленні управління, розташована Федерація черліденга на проспекті Незалежності. Її президент - Надія Середницька.

Наразі у Федерації - тільки одна команда з 12-ти дівчат-першокурсниць - студенток Буковинського державного медичного університету. Днями одна з них - Юлія Тимчук - увійшла до десятки кращих черлідерів України.

Дівчата тренуються тричі на тиждень, перед змаганнями – щодня. Рухи придумує тренер, щось самі підбирають, шукають в Інтернеті. Їхня «спортивна форма» на виступах – це топики, коротенькі спіднички, гетри, у руках – помпони.

Черліденг (від англ. cheerleading, cheer — схвальний вигук, lead – вести, управляти) — вид спорту, який поєднує у собі елементи шоу і видовищних видів спорту (танців, гімнастики та акробатики).  Мета черліденгу – привабити вболівальників на стадіони, популяризувати здоровий спосіб життя, пом’якшити агресивний настрій вболівальників-фанатів, підтримати команди-учасників.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua