ЧЕРНІВЦІ

Облрада вважає Москаля безсовісним

0

Прес-служба Чернівецької обласної ради відреагувала заявою на поведінку в суді народного депутата України Геннадія Москаля, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

Дії депутата називають немотивованими та дестабілізуючими.

«Присутній на судовому засіданні представник позивача народний депутат України Геннадій МОСКАЛЬ після низки немотивованих спроб затягти судовий розгляд, вкотре перенести судове засідання, викликати додаткових свідків тощо відмовився перейти до стадії судових дебатів і залишив судове засідання без поважних причин, не звернувшись при цьому до суду із заявою про продовження судового засідання за відсутності представника позивача», - йдеться у заяві.

Облрада схвильована тим, що Москаль й далі зможе судитися з нею – тепер уже в апеляційному суді.

«Ухвала суду (про припинення розгляду справи) не набрала чинності, оскільки може бути оскарженою в апеляційному порядку до Вінницького апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подання апеляційної скарги у п`ятиденний термін», - наголошується у заяві.

У підсумку облрада закликала до совісті позивачів та попросила опозицію дати їй працювати: «Залишаючи на совісті натхненників та виконавців таких спроб численні порушення ними юридичних та морально-етичних норм під час судового розгляду та поза ним, прес-служба Чернівецької обласної ради... висловлює занепокоєння з приводу постійних намагань з боку представників певних політичних сил дестабілізувати роботу обласної ради та поставити під сумнів легітимність її рішень.»

Нагадаємо, під час розгляду позову до обласної ради народний депутат Георгій Москаль запропонував викликати у якості свідка голову Чернівецької ОДА Михайла Папієва.

Суд не прийняв до уваги аргументи нардепа, тоді Москаль заявив, що не буде брати участі в дебатах, а з позивачами зустрінеться в апеляційному суді та покинув залу суду.

Порадившись, суд залишив справу без розгляду.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua