ЧЕРНІВЦІ

На АЗС з імпортним бензином пальне подорожчало на 25 копійок

0

Ціни на пальне в області зросли переважно на тих АЗС, котрі торгують імпортним бензином, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». За минулі вихідні літр пального в області подорожчав в середньому на 25 копійок. Ті ж, що мають запаси пального ще вітчизняного виробництва, майже не змінили цін.

Сьогодні вартість літра А-95 на більшості заправок становить близько 11 гривень. Найдешевше коштує А-80 – 9,5 гривні за літр, дизпальне – 9,7 гривні, за А-92 беруть 10 гривень. При цьому, різниця у вартості на різних заправках суттєва й становить від 50 копійок до гривні, - зазначає портал vidido.ua.  Літр бензину А-95 на АЗС компанії WOG, ОККО й Лукойл вартує вже 11,35 гривні, а ось на ANP та Мавексі - майже на гривню дешевше. Різке  подорожчання торгівці нафтопродуктами пояснюють тим, що зросли закупівельні ціни.

Як зазначив аналітик паливного ринку Володимир Вілігорський, Україна зараз цілком залежна від європейських цін на пальне, оскільки на наших АЗС продають здебільшого імпортний бензин. Проте у нас ціни зростають більше, бо наші нафтотрейдери, аби застрахувати себе, додають до вартості більше, ніж необхідно. На Буковині цінова ситуація дещо гірша, ніж у центральних та східних регіонах. Там, на відміну від Чернівецької області, на заправках ще збереглися залишки дешевого пального, виробленого на вітчизняних нафтопереробних заводах.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua