ЧЕРНІВЦІ

Москалю цікаво, чому Папієв відмовився підписувати бюджет

0

Під час розгляду позову до обласної ради народний депутат Георгій Москаль запропонував викликати у якості свідка голову Чернівецької ОДА Михайла Папієва, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі»

Суд відхилив цю пропозицію, взявши до уваги аргументи представників ОДА, що  губернатор був у відрядженні, виписаному за усним запрошенням Миколи Азарова.

Представники ОДА представили матеріали про відрядження Папієва до Києва з 19 до 23 грудня 2011 року. Натомість, Москаль надав інформацію з офіційного сайту ОДА, що 19 грудня голова ОДА брав участь у серії заходів в Чернівцях та області, таким чином фізично не міг бути у Києві.

Суд  долучив матеріали до справи.

Москаль запропонував зробити перерву, щоб з`ясувати, «чи було засідання кабміну, чи був там Папієв, чи отримував він запрошення на засідання кабміну».

«У регламенті написано, що підписати бюджет має голова ОДА. Папієв знав, що бюджету вистачить лише на 9 місяців, тому не хотів підставлятися,»  - пояснив принциповість у цьому питанні нардеп.

Суд не прийняв до уваги аргументи нардепа, тоді Москаль заявив, що не буде брати участі в дебатах, а з позивачами зустрінеться в апеляційному суді та покинув залу суду.

Порадившись, суд залишив справу без розгляду.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua