ЧЕРНІВЦІ

«Добра бібліотека» отримала подарунок від австрійського науковця

0

Німецькомовну літературу, що містить відомості про Чернівці та видатних мешканців різних часів, передав бібліотеці ім. А.Добрянського  австрійський науковець Курт Шарр, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

У бібліотеці, книжковий фонд якої в момент заснування складався з книг, зібраних протягом всього життя відомим філологом і Почесним громадянином Чернівців Анатолієм Добрянським і яку ще називають «доброю», Шарр презентував видання своєї докторської дисертації «Сільське господарство на Буковині 1774 – 1918 років». Це всебічний –  культурологічний, економічний. соціальний – огляд життя Буковини у вказаний проміжок часу. Особливо цікавими й унікальними є розділи про становлення буковинознавства.

Також науковець ознайомив учасників презентації з шостим номером журналу «Osteuropa» за 2007 рік, який містить тексти та аудіозаписи про життя політв`язнів у таборах ГУЛАГу та на Колимі. За основу взяті спогади й літературні твори В. Шаламова.

На диску, що додається до примірника журналу, звучить і голос Петера Деманта (Вернона Кресса) - письменника з непростою долею, що пройшов шлях із знатної австрійської родини у політв`язні, неодноразово втікав із заслання і 22 роки свого життя – 88-ми прожив у Чернівцях

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua