ЧЕРНІВЦІ

Лише четверо учасників боїв за Чернівці залишилося на Буковині

0

У Чернівцях залишилося лише четверо ветеранів Великої вітчизняної війни, які 68 років тому брали участь у визволенні обласного центру від фашистів, - повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

Це - кавалер ордена «Червоної зірки» Валентина Михайліна, командир відділення артилерійської розвідки Олександр Суров, командир взводу, що підвозив пальне та боєприпаси Віктор Заленський та полковник у відставці Михайло Самойлов, який пройшов фінську та Другу світову війни. Сьогодні їх нагородили ювілейними медалями та грошовими преміями керівники області. В Центральному палаці культури відбувся концерт.

Завтра, 29 березня, – День визволення Чернівців. Саме 29 березня 1944 року до 16-ї години наше місто зайняли війська Радянського союзу, вибивши звідси військові з’єднання нацистів.
Окупація Чернівців почалася 5 липня 1941 року. У трьох таборах на околицях міста утримувалося майже 25 тисяч полонених буковинців. У східній частині Чернівців було гетто євреїв, де нацисти тримали майже 50 тисяч людей. Понад 2 тисячі з них розстріляли у перший же місяць окупації.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua