ЧЕРНІВЦІ

Підвищення цін на воду можуть спричинити поламані насоси Чернівецького водоканалу

0

Комунальне підприємство «Чернівціводоканал» протягом найближчого місяця запустить відремонтовані агрегати на насосних станціях у селах Митків і Шубранець. Про це радіо «Буковина» повідомив начальник підприємства Володимир Андрущак, - передає кореспондент «Чернівці. Коментарі».

За словами посадовця, на повну модернізацію обладнання водогону «Дністер-Чернівці» потрібно півтора-два роки. На це запланували витратити 17 мільйонів євро – з різних джерел, - як бюджетних, так і власних коштів підприємства. Кошти також надійдуть з міжнародних фінансових установ.
В цьому році у водоканалі планують завершити модернізацію насосів на станції «Очерет», розпочнуть будівництво додаткових насосних станцій «Біла» та «Магала» на Прутському водогоні. Водоканал також візьме в оренду технічний водозабір заводу «Кварц», - повідомив начальник комунального підприємства.

Водоканал модернізують задля здешевлення вартості води для населення, яка й так вже подорожчала з 1 березня. У Чернівцях кубометр водопостачання для населення вартує 4,884 гривні, водовідведення — 2,016 гривні. Разом — 6,9 гривні за кубометр. Нагадаємо, старий тариф протримався лише рік — з 1 березня 2011 року за кубометр води і каналізації чернівчани платятили 6,57 грн.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua