ЧЕРНІВЦІ

Депутат-регіонал підтвердив закиди Москаля

0

Народний депутат Микола Романюк не заперечив інформації Геннадія Москаля про неефективність обласної влади. Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», це випливає з відповідей нардепа під час веб-конференції на сайті «БукІнфо».

«Мова не йде «чи погоджуватися, чи ні», адже Геннадій Москаль взяв дані щодо фінансово-економічного стану регіону в обласному управлінні статистики, а це державна установа» - так Романюк відповів на запитання, чи погоджується він з цифрами які навів у своїй прес-конференції Москаль, що «Буковина на 90% дотаційна, є банкрутом, і займає третє місце по контрабанді в цілій Україні».

Він також засудив інцидент, коли Москалю не дали слова на сесії облради, а депутати-регіонали намагалися стягнути його з трибуни.

«Мені соромно за деяких депутатів Чернівецької обласної ради, які не дають можливості виступити народному депутату України, що передбачається його статусом – незалежно від його політичної думки та критичних зауважень, відповів Микола Романюк.

 

Микола Романюк вважається одним із засновників Партії регіонів на Буковині. Він тривалий час очолював організацію, усі виборчі кампанії, починаючи з 2004 року партія проводила під його керівництвом. З призначенням головою Чернівецької ОДА посилився вплив на організацію «нових регіоналів» - вихідців з СДПУ(о) та інших партій. Під тиском Києва Романюк склав з  себе повноваження голови облорганізації ПР, за що став народним депутатом України.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua