ЧЕРНІВЦІ

Настоятель не хоче віддавати малюка в Канаду

Телеканал СТБ показав сюжет про дитину з особливими потребами - хлопчика, який народився без рук і однієї ніжки. Від нього відмовилися рідні. А тепер за право всиновити п`ятимісячного хлопчика йде боротьба.
Всиновити малюка виявила бажання молода пара з Канади. Це Джейсон і Бріян Спроули. Живуть у передмісті Ванкувера, мають донечку. Рік тому вирішили взяти в сім`ю дитину з особливими потребами.

Після серйозної підготовки та психологічних тестів – їхні документи дісталися України. Лишилося чекати на запрошення. Та доля розпорядилася інакше, повідомляє телеканал.

Нещодавно під опіку малюка взяв знаний доброчинець, настоятель Свято-Вознесенського чоловічого монастиря – Отець Лонгин (Михаїл Жар).

"Я его очень люблю. Я его увидел, и просто этот ребенок как ангел хранитель мой", - пояснив свої дії о. Лонгин. - Зачем мы должны отдавать их куда-то заграницу, потому что позорить вою Украину? У нас нет таких людей, которые могут помочь таким детям, или что? Это позор."


Отець Лонгин піклується знедоленими дітьми вже 15 років, збирав по всій Україні безпритульних, хворих, ВІЛ-позитивних дітей. Нині під його опікою 320 безбатченків. Поки готували сюжет, Іванко став трьохсот двадцять першим. Це означає, що маля автоматично випадає з переліку дітей, який запропонують Спроулам. Тож, усиновити Іванка канадці вже не зможуть. Отець Лонгин уважає, що хлопцеві місце в Україні.

Однак ініціативна група підтримки Івасика сподівається, що отець усе ж погодиться віддати хлопчика на всиновлення.

"При всем уважении, простите, но не сможет опекун уделить этому ребенку много времени, - вважає член ініціативної групи Юлія Євтушко. - Если взять количество минут в сутках, вычесть оттуда время на сон и разделить на количество детей, то, простите, это 3 минуты на каждого ребенка. А этого малыша нужно держать на ручках постоянно – 24 часа в сутки".

Однак, отець Лонгин наполягає, що дасть згоду на усиновлення Івасика тільки українській сім`ї.

Канадці, які хочуть усиновити Івасика, налаштовані рішуче. У своєму блозі Бріян пише: «Всиновлення дитини з України – це як американські гірки. І цей атракціон не закінчиться, аж поки Іванко не стане нашим сином», - йдеться в сюжеті СТБ

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua