ЧЕРНІВЦІ

У Чернівцях захворюваність на туберкульоз знижується

0

За минулий рік у Чернівцях відзначається зниження рівня захворюваності  як всіма  формами  туберкульозу, так і, зокрема, туберкульозом органів дихання, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Це зазначив у  своєму звіті на засіданні виконкому міськради начальник міського управління охорони здоров`я Ігор Незборецький.

Також майже вдвічі зменшився показник смертності від цієї хвороби.


Чернівчани стали сумлінніше обстежуватися, зокрема, робити флюорографію: за 2011 рік  із груп ризику по туберкульозу обстежено 99,1% від річного плану, а раніше ця цифра ледь сягала 90%. Завдяки цьому серед груп ризику було виявлено від 30 до 40% всіх хворих на активні форми туберкульозу органів дихання.


Діти міста стовідсотково охоплені туберкулінодіагностикою, виконано і план по вакцинації дітей проти туберкульозу. Сьогодні в місті працюють 5 флюорографів з цифровою обробкою зображення, один із яких – в пересувному режимі. Всі лікувально-профілактичні заклади повністю забезпечені сучасними дезінфекційними засобами, флюорографічною та рентгенологічною плівками, хімічними реактивами.

 

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua