ЧЕРНІВЦІ

Романюк дав зрозуміти, що з нього вийде кращий мер, ніж з Михайлішина

0

Народний депутат України Микола Романюк не виключив своєї участі у виборах Чернівецького міського голови. Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», це випливає з відповідей нардепа під час веб-конференції на сайті «БукІнфо».

Романюк заявив, що за весь час перебування Федорука на посаді лише він єдиний міг конкурувати з діючим мером.

«За всю історію правління Миколи Федорука я єдиний з кандидатів на посаду Чернівецького міського голови, який у 1998 році склав достойну конкуренцію Федоруку і набрав близько 30%,» - відповів нардеп на запитання, чи достойний Віталій Михайлішин стати єдиним кандидатом у мери від Партії регіонів.

Тому Микола Романюк вважає, що саме його кандидатура є найкращою на вибори міського голови.

«Щодо балотування на посаду Чернівецького міського голови – рішення буду приймати я і моя команда. Мій політичний, життєвий, господарський досвід дає мені можливість достойно виконувати обов`язки Чернівецького міського голови. Добре знаю проблеми міста і добре знаю як їх вирішувати,» - заявив Микола Романюк.

Він також заявив, що відповідальність за результати виборів лягає на всю партію, тому ПР варто ретельно вибирати кандидатуру на мера.

«Рішення про висунення того чи іншого кандидата від Партії регіонів буде приймати Чернівецька міська партійна організація. І наскільки він буде мати шанси перемогти на виборах, за це також буде нести відповідальність міська партійна організація. Тому до цих питань треба підійти дуже виважено,» - зазначив депутат-регіонал.

 

Микола Романюк вважається одним із засновників Партії регіонів на Буковині. Він тривалий час очолював організацію, усі виборчі кампанії, починаючи з 2004 року партія проводила під його керівництвом. З призначенням головою Чернівецької ОДА посилився вплив на організацію «нових регіоналів» - вихідців з СДПУ(о) та інших партій. Під тиском Києва Романюк склав з  себе повноваження голови облорганізації ПР, за що став народним депутатом України.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua