ЧЕРНІВЦІ

Половина буковинських козаків не прийшли на нагородження і присвоєння звань

0

Приблизно половина з тих, чиї прізвища зачитували з трибуни для нагородження і присвоєння козацьких звань з нагоди 10-річчя "Буковинської Січі", не прийшли на урочистості, - повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

Вчора, 27 березня, "Буковинська Січ імені Івана Мазепи" відзначала своє 10-річчя. На концерт прийшли студенти військової кафедри ЧНУ ім. Ю.Федьковича та козацька старшина. На початку святкування керівники місцевих осередків "Січі" (а вони є в більшості райцентрів і в сусідніх областях) отримали грамоти, а їх підлеглі - звання. Проте за нагородами доводилось виходити по кілька разів - за своїх колег по організації, які не прийшли на свято. Варто сказати також, що більшість присутніх не була вдягнена у козацьку форму - на сцену виходили у джинсах і куртках.

"Буковинська Січ імені Івана Мазепи" створена 27 березня 2002 року. Сьогодні вона налічує понад 4 тисячі козаків різного віку – від 15 років. Осередки "Буковинської Січі" є й за межами Чернівецької області – у містах Кам`янець-Подільський, Коломия, Снятин тощо. Це козацьке формування, як громадська організація, має на меті вчити патріотизму, досліджувати козацькі поховання, організовувати спортивні змагання. Але між нинішніми козаками немає єдності. Як розповів заступник верховного отамана Українського козацтва, бунчужний Галицько-Волинського округу, пілот-випробувач Іван Вергелес, наразі в півторамільйонного козацького товариства є понад 10-ть отаманів. І кожен вважає себе легітимно обраним.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua