ЧЕРНІВЦІ

Екс-міністр МВС очолив Фірташеву "Таврію"

0

У складі керівництва ТОВ СК «Таврія» відбулися зміни. Почесним Президентом клубу призначено голову Ради міністрів Криму Анатолій Могильов. Таке рішення було прийнято на Зборах учасників клубу у Києві, повідомляє сайт «Крим.Комментаріі» з посиланням на прес-службу клубу.

Сергія Куніцина, який займав посаду почесного президента «Таврії» з 2005 року, призначили генеральним директором клубу.

Новий Почесний Президент СК «Таврія» Анатолій Могильов зазначив, що це призначення для нього велика честь, і він буде робити все для розвитку клубу.


З минулого року засновником СК «Таврія» (м. Сімферополь) є генеральний директор ДК «Укргазвидобування» Юрій Борисов
Як повідомляв тодішній почесний президент футбольного клубу Сергій Куніцин, зі зміною засновника "конфлікт був погашений, ролі розподілені. Борисов - засновник, Куніцин - президент"
До приходу Борісова ЗМІ приписували власність «Таврії» бізнесмену Дмитру Фірташу, однак Куніцин підкреслив, що Фірташ лише «надає допомогу клубу».
«Фірташ ніколи не був засновником«Таврії», він допомагав, допомагає і буде допомагати «Таврії», - зазначав тодішній почесний президент сімферопольського клубу.
Нагадаємо, Юрій Борісов є одним з провідних менеджерів у команді Дмитра Фірташа. Він був призначений генеральним директором «Укргазвидобування» в березні 2010 р.До цього він був генеральним директором хімічної компанії OstChem Holding AG і членом ради директорів холдингової компанії Group DF (обидві - Австрія). Одними мз найбільших активів OSTCHEM в Україну є ЗАТ «Кримський титан» і ПАТ «Кримський содовий завод».

І місцева влада, і ЗМІ називають Борісова - колишнього чернівчанина - спонсором "деяких об’єктів та подій" у Чернівцях. Останнім часом деякі експерти повідомляли, що Борісов покинув Україну та перебуває в Ізраілі.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua