ЧЕРНІВЦІ

Засновник обласної ПР був проти прийому Галиця в партію

0

Народний депутат України Микола Романюк підтвердив внутрішні протистояння між «старими» і «новими» регіоналами. Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», це випливає з відповідей нардепа під час веб-конференції на сайті «БукІнфо».

Зокрема, Романюк повідомив, що виступав проти прийому в партію нинішнього першого заступника голови ОДА, керівника фракції ПР в обласній раді Георгія Галиця.

«Ніколи не підтримував і не буду підтримувати рішення по прийому Галиця у Партію регіонів, - заявив Романюк. - Оцінку діяльності Галиця повинна давати обласна партійна організація і самі буковинці».

Депутат-регіонал також розкритикував деякі кадрові призначення обласної влади. Зокрема – голову Глибоцької РДА Миколу Загарюка.

«Щодо Загарюка, то на мій погляд, це глибоко аморальна людина, яку я ні за яких обставин не призначив би головою РДА, - прокоментував Микола Романюк.

Нардеп вважає, що зараз у ПР стало багато пристосуванців.

«Козли «стройними рядами» почали вступати у Партію регіонів – це пристосуванці, які готові задля власного зиску працювати з любою владою!» – відреагував Романюк, коли його спитали, чи покінчила партія з «козлами, которые мешают нам жить». Він відтвердив, що у ПР «є випадкові люди, які встигли у свій час зорієнтуватися і переметнутися у «вигідний потяг».

 

Микола Романюк вважається одним із засновників Партії регіонів на Буковині. Він тривалий час очолював організацію, усі виборчі кампанії, починаючи з 2004 року партія проводила під його керівництвом. З призначенням головаю Чернівецької ОДА посилився вплив на організацію «нових регіоналів» - вихідців з СДПУ(о) та інших партій. Під тиском києва Романюк склав з  себе повноваження голови облорганізації ПР, за що став народним депутатом України.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua