ЧЕРНІВЦІ

Папієв вважає виробництво дошок "переробкою деревини за європейськими стандартами"

0

Губернатор об`їздив два розпилювальних підприємства у Сторожинецькому районі та залишився задоволеним якістю обробки деревини. Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», повідомлення про це розміщено на офіційному вайті ОДА.

"Найважливіше, що ці підприємства надають робочі місця – для жителів цього села, інших сільських населених пунктів Буковини, – це надзвичайно важливий фактор. І саме на створення нових виробництв на селі орієнтована крайова влада, і всебічно сприятиме цьому", – відзначив Михайло Папієв. 

З роботи підприємств він зробив висновок, що на Буковині "налагоджено переробку деревини за найвищими європейськими стандартами". 

Вироби лісопильних цехів приватних підприємств "УкоБел" та "Краснянський", де побував Папієв, переважно експортуються. Це дубовий паркет, підлогові дошки, блокхауси, дверні бруски - заготовки, глибинна переробка яких здійснюється на підприємствах Туреччини та Болгарії, а в Україні - на ТОВ "Львівська меблева фабрика", меблевих піддприємствах Одеси, Києва та Сум.502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua