ЧЕРНІВЦІ

Комунальники хочуть закупити отруту для бродячих тварин

Чернівці просять і їм дозволити знищувати собак до ЄВРО

0

Департамент ЖКГ Чернівців просить держветслужбу України дати добро на використання ветеринарного препарату «Тіопенат» для знешкодження агресивних безпритульних тварин. Як кореспондент «Чернівці. Коментарі», про це директор департаменту Дмитро Сірман повідомив у відповіді на інформаційний запит сайту molbuk.ua.

«З метою запобігання випадків нападу агресивних тварин, направлено звернення голові державної ветеринарної та фітосанітарної служби України – Головному державному інспектору ветеринарної медицини України Бісюку І.Ю. щодо надання рекомендацій можливості використання вітчизняного ветеринарного препарату «Тіопенат» (реєстраційне посвідчення «АВ-01527-01-10 від 27.10.2010, виробник ТОВ НВФ «Бровафарма», м. Бровари) для проведення евтаназії агресивних безпритульних тварин», - йдеться у листі департаменту ЖКГ.

Разом з тим, виданню повідомили, що від початку року «Чернівціспецкомунтранс» не використовує жодних препаратів проти бродячих тварин..


Як відомо, громадські активісти в багатьох містах України сигналізують про факти масового знищення тварин у рамках підготовки до ЄВРО-2012.

Тіопенат (тіопентал натрію) - перший доступний для офіційного використання у ветеринарній практиці в Україні барбітурат. Його можна застосовувати для наркозу у ветеринарній хірургії, а у вищих дозах - для еутаназії.

Фото PHL

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua