ЧЕРНІВЦІ

Міжнародний день театру в Чернівцях відзначили виставкою

0

«Сторінка історії чернівецького театру» - назва виставки, яку відкрили в Чернівцях до Міжнародного дня театру, інформує кореспондент «Чернівці. Коментарі».

Виставка, яка розташувалася у приміщенні Краєзнавчого музею, вразила відвідувачів не лише унікальними архівними фотографіями, старими афішами і запрошеннями, а й особливо – давніми театральними костюмами. Це уніформа європейських гусарів XVIII-ХІХ століть, жіночі сукні, домашній халат, капелюшки. З австрійських часів збереглася сукня, оксамитовий ліф якої  має крій, властивий епосі Відродження, а рукав  оздоблений каскадом мережива, характерного для епохи Людовіка ХІV.

Клин на ліфі і спідниця сукні зроблені з важкої золототканої тканини. Ліф – розшитий бісером, стеклярусом, перлами (нині втрачені), оздоблений капроновою стрічкою. Рукави і декольте оздоблені золототканою стрічкою. Сукня була використана у більш пізні часи і декорована парчевими додатками. Сукню використовували для вистави "Алмазне жорно" 1970 року. Тоді сукню одягала народна артистка України Ольга Ільїна, яка грала роль графині Бригінської.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua