ЧЕРНІВЦІ

Поет і демократ Папієв: "Сокира, граблі і лопата підвищать статус депутата"

0

Чергову крилату фразу видав голова Чернівецької ОДА, депутат обласної ради від Партії Регіонів Михайло Папієв, коли закликав усіх чиновників і депутатів місцевих рад взятися за прибирання, - повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

"Сокира, граблі і лопата підвищать статус депутата", - порадував Папієвна брифінгу журналістів. - Можна ще додати "Сокира, граблі і лопата - головне знаряддя депутата", або ще якось..."
При цьому головний чиновник області наголосив, що озвучені поетичні слогани "це чиста імпровізація".

Разом зі своїм однопартійцем, новообраним головою Чернівецької облради Михайлом Гайнічеру, який не був багатослівнм і прочитав заклик до прибирання з листочка, губернатор закликав журналістів проконтролювати якість "передвеликодньої толоки" і навіть пообіцяв преміювати кращих прибиральників і журналістів, які про них розкажуть. Суму премій, щоправда, уточнити не вдалося, оскільки виступ двох головних регіоналів Буковини мав формат "без питань".

Це вже не перші "крилаті вислови" Папієва. Щоразу на всіх заходах чи прес-конференціях вже більше року у свої виступи він вплітає фразу "Буковина - то є край, в якому варто жити."

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua