ЧЕРНІВЦІ

Папієв лякає німецького посла адмінресурсом від опозиції

0

Голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв вважає, що порушення на парламентських виброах будуть саме з боку опозиція. Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», про це губернатор заявив під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Німеччини в Україні Гансом-Юргеном Гаймзьотом.

"Коли ми говоримо про вірогідність застосування адміністративного ресурсу, треба бути об`єктивними і казати про те, що така ймовірність існує й з боку опозиційних суперників по виборах",- підкреслив М.Папієв. Свою думку він пояснив тим, що в ПР менше, ніж в опозиції, людей задіяно у виборах.
"На рівні керівників сільських та селищних рад, а також малих міст Чернівецької області представників Партії регіонів не більше 30%, представників решти партій – вдвічі більше", - зазначив голова ОДА. 


На зустрічі з Послом Папієв вкотре розовів, що Чернівецька область має досвід проведення чесних та прозорих виборів. "І цьогоріч Буковина під час виборчої кампанії до Верховної ради України вкотре продемонструє, що  виборчий процес відбувається виключно в правовому полі.
 
Голова ОДА проголосив 2012-й роком "чесних та прозорих виборів".
Представники опозиції розкритикували цю тезу губернатора, нагадавши, що через значні порушення на минулих виборах було розформовано обласну та районну виборчі комісії.-

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua