ЧЕРНІВЦІ

У Чернівцях три дні тусуватимуть Шевченківські лауреати і Ющенко

0

 Приводом для відвідин Буковини для поетів та громадських діячів стане ІІ Всеукраїнський фестиваль поезії «Від Гуцулії – до кряжів донецьких» (пам`яті Тараса Мельничука). Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», фестиваль проходитиме з 28 по 31 березня.


У його програмі передбачено вручення літературної премії «Князь роси» імені Тараса Мельничука новим лауреатам у Чернівецькому меморіальному музеї Володимира Івасюка. Учасники фестивалю -  лауреати Національної премії України імені Тараса Шевченка, поети Леонід Талалай, Анатолій Кичинський, Василь Герасим`юк, Петро Мідянка та багато інших. Відкриття фестивалю відбудеться в Центрі мистців Буковини 28 березня, як стверджують організатори – за участі голови Наглядової ради фонду Україна-3000 Катерини Ющенко. Поетичні імпрези відбудуться в Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича та інших навчальних закладах, презентації поетичних книг Леоніда Талалая, Віталія Колодія, Віри Китайгородської, що побачили світ у видавництві «Букрек» та інших – у бібліотеках, вечори творчої молоді – в нічних клубах. 

Гості Буковини відвідають меморіальні музеї-садиби Івана Миколайчука, Назарія Яремчука, побувають на могилі Тараса Мельничука у селі Уторопи на Прикарпатті. Літературна премія «Князь роси» імені Тараса Мельничука, заснована 2001 року Коломийським літературним товариством «Плин» (голова – поет Василь Рябий) та активно підтримана квартальником «Буковинський журнал», свої зусилля спрямовує на популяризацію творчості й життєвого шляху поета-політв`язня, публікацію його творів і книг, підтримку кращих поетичних здобутків сучасних літераторів. 


Минулого року на Перший фестиваль «Від Гуцулії...» Катерина Ющенко не приїжджала, а лише надіслала вітання.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua