ЧЕРНІВЦІ

Доглядальники в інтернаті оббирали своїх недієздатних підопічних

0

У Кіцманському районі на Буковині порушено кримінальну справу проти працівників психоневрологічного інтернату, які майже три роки обкрадали підопічних, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».  Прокуратура Кіцманського району Чернівецької області порушила її за фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення працівниками Нижньостанівецького психоневрологічного будинку-інтернату. І хоча досудове слідство у справі ще триває, вже є підстави стверджувати, що від мешканців інтернату було вкрадено майже 60 тис. грн.

Службові особи психоневрологічного закладу із січня 2009-го по грудень 2011 року отримували пенсії та соціальні допомоги за чотирьох утриманців закладу, і використали на свої потреби привласнені 21 тис. 116 грн. Працівники закладу діяли умисно, в особистих інтересах, достовірно знаючи, що цим мешканцям інтернату не призначено опікунів і вони за станом здоров`я не можуть на власний розсуд використовувати свої кошти.  

Крім того, працівники закладу підробляли в офіційних документах – у відомостях на виплату пенсій та допомоги – підписи ще шістьох мешканців інтернату. Таким чином привласнили ще майже 39 тис. грн.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua