ЧЕРНІВЦІ

Чернівецький блогер Бойченко везе в Ужгород «путівник по філософам і письменникам»

0

Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», чернівецький літературний критик і публіцист Олександр Бойченко проведе презентацію своєї книжки  «Мої серед чужих» в Ужгородському національному університеті 29 березня, а вже наступного дня в місцевому театрі ляльок «Бавка» відбудеться його творчий вечір, де він читатиме свої тексти і пропонуватиме до уваги учасників інші свої книги. Захід відбудеться у рамках фестивалю «Березневі коти 7».

«Мої серед чужих» - це своєрідний «путівник для дітей старшого шкільного та молодшого студентського віку». Книга містить тексти про багатьох зарубіжних філософів і письменників (понад 80), а саме: про Сократа і Ніцше, Кафку й Ремарка, Ґордера і Твена, Селінджера і Пєлєвіна. У передмові до видання публіцист зазначає, що «ця збірка може стати у пригоді тим, хто вже навчився читати, але ще вчиться розуміти прочитане».

Довідка «Чернівці. Коментарі». Олександр Бойченко (нар. 1970) – літературний критик, перекладач, публіцист і блогер. Колишній доцент Чернівецького університету. У 2005 та 2008 роках – учасник стипендіальної програми міністра культури Польщі Gaude Polonia. Автор есеїстично-публіцистичних збірок «Щось на кшталт Шатокуа», «Шатокуа плюс» та «Аби книжка». З польської переклав роман Даніеля Одії «Тартак», а також численні п`єси і твори «малої форми» Міхала Вальчака, Тадеуша Боровського, Марека Гласка, Ольги Токарчук, Анджея Стасюка та ін. З російської – роман Віктора Єрофєєва «Хороший Сталін» та Ігоря Померанцева «Баскський собака»

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua