ЧЕРНІВЦІ

"Зелений рух Буковини", створений на зорі Незалежності, спробують реанімувати

0

Впроваджувати моду на «зелене мислення» серед буковинців вирішили учасники круглого столу «Вода та безпека харчування», який з нагоди Всесвітнього дня води, який відзначають сьогодні, 22 березня, організувало Дністровсько-Прутське басейнове управління водних ресурсів, - повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».
Для цього, як вважають учасники круглого столу, необхідно збільшити соціальну рекламу екологічного відношення до довкілля і  допомогти населенню якнайшвидше перейти до зеленого мислення.

Свого часу саме Буковина була першою областю, яка започаткувала громадський зелений рух. 1988 року, після того, як чернівецьких дітей вразила невідома хвороба, почався процес створення громадської організації "Зелений рух Радянської Буковини". У кращі часи рух налічував понад півтори тисячі офіційних членів, його лідер професор Леонтій Сандуляк виграв вибори до ВР СРСР, а інші члени «Зеленого руху» – до обласних та міських рад.
Згодом від політичної складової відмовилися, сконцентрувавшись на приверненні уваги і вихованні «зеленої формули» у вчинках людини, а сам "Зелений світ Буковини" (як стала називатися організацію) втратив свою популярність серед буковинців.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua