ЧЕРНІВЦІ

Москаль: ПР, захопивши владу на Буковині, влаштувала в області анархію

0

У Партії регіонів немає достойного кандидата на мера Чернівців. Як повідомили порталу Чернівці. Коментарі у прес-службі «Фронту Змін», так пояснив процес затягування виборів у Чернівцях народний депутатГеоргій Москаль. 
Автор проекту постанови про проведення дострокових виборів міського голови Чернівців Г.Москаль наголосив, що з того часу, як провладна більшість у Чернівецькій міській раді припинила повноваження міського голови Миколи Федорука, минув уже рік.
«І скільки не вносяться проектів постанов про вибори міського голови, вони блокуються, тому що в правлячої партії немає достойного кандидата, не виріс його рейтинг і не виросте ніколи. Сьогодні відсутній міський голова Новодністровська, три голови рад із районів Чернівецької області. Ви фактично взяли владу в Чернівецькій області і привели її до анархії. Ви хочете дотягнути це до виборів, щоб ваші люди, які тимчасово виконували обов`язки, здійснювали адміністративний ресурс на виборах до парламенту України», - У свою чергу, лідер "Фронту Змін", народний депутат Арсеній Яценюк вважає, що ПР просто захопила владу і не планує ніяких місцевих виборів.
«Партія регіонів захопила владу і боїться виборів, бо чудово усвідомлює, що програє вибори на всіх територіях. Президент Янукович, коли йшов на президентські вибори, пообіцяв владу громадам. Виявляється, що громада вся знаходиться в офісі Партії регіонів. Саме тому ми наполягаємо на тому, щоб у Києві, Чернівцях і у всіх інших містах, де ПР через скупку голосів і через залякування зняла мерів, були оголошені вибори», - заявив лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк.

Натомість, єдиний державний орган, уповноважений призначати позачергові вибори до місцевих рад, всіляко ухиляється від своїх прямих обов`язків.
«Автор вніс проект постанови 9 лютого цього року, для того, щоб за 60 днів, як це каже закон, проголосувати і дати старт виборчій кампанії, - підкреслив член «Фронту Змін», народний депутат Руслан Князевич. Але це рішення виноситься сьогодні, коли минає 1,5 місяці. Це означає, що тут застосовується механізм маніпуляції, - наголосив він. - Йдеться про те, чи ВР і далі буде зловживати свої конституційним правом на призначення позачергових виборів і закривати очі на те, що абсолютно нещадно попирається право на самоврядування».

Провладна більшість не підтримала цей проект постанови. За нього проголосували 132 народні депутати.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua