ЧЕРНІВЦІ

Стіна кохання, концерт та кілька благодійних акцій - здобутки студпарламенту Буковини

0

Студпарламент Буковини відзвітував про свою діяльність.
Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», звіт пройшов під час засідання обласної координаційної ради з питань молодіжної політики, під час якого підбили підсумки діяльності Студентського Парламенту Буковини.

Зокрема, студенти створили першу в історії міста “стіну кохання” у центральному парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка, влаштували традиційний концерт молодих виконавців “На крилах любові”, провели благодійну акцію до 15 лютого – Міжнародного Дня дітей, хворих на рак. З метою популяризації спортивних змагань серед студентів Буковини проведено змагання “Козацькі забави” серед вишів краю. Також спільно із студентством міста було організовано акцію до Міжнародного Дня Обіймів та імпровізований РАГС для молодих людей до Дня закоханих.

 Крім того, з 2 лютого по 12 лютого з ініціативи Студентського Парламенту Буковини у пунктах обігріву МНС, зокрема, у Чернівцях, Новоселиці, Хотині, Вижниці, Кіцмані та Сторожинці допомагали майже 200 студентів-волонтерів з вищих навчальних закладів області.

До складу Студентського Парламенту Буковини входять 27 студентів з усіх ВНЗ Чернівців першого-четвертого рівнів акредитації. Вони, починаючи з листопада минулого року, провели 10 засідань.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua