ЧЕРНІВЦІ

У Чернівцях відкрили нову Кобилянську

0

70 років з дня смерті буковинської письменниці Ольги Кобилянської минає сьогодні, 21 березня, повідомляє кореспондент «Чернівці.Коментарі».

У Чернівцях, традиційно, пройшли пам’ятні заходи, зокрема, покладання квітів до її пам’ятника, молитва та панахида на могилі Ольги Юліанівни, а також гостини в літературно-меморіальному музеї імені Ольги Кобилянської за участю буковинських письменників та митців.

На зустрічі презентували книгу відомих та малознаних творів Ольги Кобилянської «Огрівай, сонце». Збірку малої прози останнього періоду творчості письменниці упорядкувала науковець Ярослава Мельничук.

Унікальність видання в тому, що до нього увійшли не лише новели та оповідання, а й публіцистика, мемуаристика і літературно-критична стаття про Льва Толстого, також тут вміщено і кілька німецькомовних творів. Окрім того, подано словничок діалектної лексики, яка побутує на Буковині і активно використовувалась у творах Кобилянської й на сьогодні потребує пояснення.

«Ми цим виданням відкриваємо нову Кобилянську, невідомі сторінки її творчості останнього періоду, отих кількох десятиліть, які найменше досліджені. Гадаю, читачеві буде цікаво та корисно ознайомитись з автентичними текстами, над упорядкуванням яких я працювала два роки», - зазначила Ярослава Мельничук.

Книга вийшла під грифом «випущено на замовлення державного комітету телебачення і радіомовлення України» за програмою «Українська книга». Тираж видання – 1000 примірників.

 

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua