ЧЕРНІВЦІ

Понад 4 тисячі «фанів» ЗНО-2012 цьогоріч нарахували на Буковині

0

20 лютого завершився термін подання реєстраційних документів для осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання для вступу у вищі навчальні заклади у цьому році. Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», на сьогодні зареєстровано 4 тисячі 660 абітурієнтів.

За словами начальника Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Михайла Бауера, 24 березня відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, іноземної мови, біології, фізики та всесвітньої історії. 31 березня – з історії України, математики, хімії, географії, російської мови. Він додав, що вартість одного пробного тестування у цьому році склала 84 грн.
Пробне тестування проходитимуть понад 2,4 тисячі абітурієнтів. 

Нагадаємо, найпопулярнішими предметами, знання з яких буковинські випускники перевірятимуть на зовнішньому незалежному оцінюванні цьогоріч, стали історія України та математика. Українську мову та літературу  здаватимуть цьогоріч 4 тисячі 537 абітурієнтів, історію України – 2 961, математику – 2 283, біологію – 1 796, географію – 1 480, всесвітню історію – 159, російську мову складатимуть 19 учасників (минулого року було 22) і тільки 3 абітурієнти складатимуть іспанську мову.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua