ЧЕРНІВЦІ

Папієв хоче "завалити" Європу буковинською електроенергією

0

Інвестиційна програма розвитку ПАТ “Чернівціобленерго” передбачає зміцнення матеріально-технічної бази підприємства і оновлення електромереж області. Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», про перспективи електроенергетики Буковини йшлося під час зустрічі голови Чернівецької облдержадміністрації Михайла Папієва з   першим віце-президентом ЗАО “ВС Енерджі Інтернешенел Україна” Миколою Лавренком. Вони також обсудили ймовірність зниження тарифів на електроенергію для споживачів у Чернівцях у зв’язку з відсутністю в обласному центрі централізованого гарячого водопостачання, покращення розрахунків за спожиті енергоносії суб’єктами комунальної і бюджетної сфери регіону. 

Михайло Папієв відзначив, що в недалекій перспективі, з поступовим будівництвом Дністровської ГАЕС, Буковина стане потужним енергетичним регіоном країни і Європи.

“Сьогодні крайова влада приділяє значну увагу енергозабезпеченню і  енергоефективності області, бо від цього безпосередньо залежить соціально-економічний розвиток Чернівецької області, її інфраструктура і інвестиційна привабливість. Мова йде серед іншого і про стабільне, якісне і доступне енергопостачання”, – зазначив голова облдержадміністрації. 

 Буковина загалом, за його словами, зацікавлена в інвестиціях у розвиток регіону, передусім в реальний сектор економіки краю, і для інвесторів крайова влада прагне створити найпривабливіші умови.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua