ЧЕРНІВЦІ

ЄВРО-2012 пройде райцентрі Новоселиця

0

У Новоселицькому районі стартує Перший етап Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012. Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», наразі уже відбулося жеребкування учасників районного етапу, який розпочнеться цієї суботи і триватиме до 1 квітня.

Футбольні матчі відбуватимуться за олімпійською системою на відкритих футбольних полях довжиною 90-120 метрів та шириною 45-60 метрів. Ігри розраховані на два тайми по 30 хвилин кожен з перервою 15 хвилин. Арбітраж матчів здійснюватимуть вчителі фізичної культури, громадські активісти, у тому числі старшокласники, які пройшли навчання на семінарах футбольних арбітрів. Змагання юних футболістів проводяться серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів першого-третього ступенів.

Склад команди, яка бере участь у змаганнях – 18 футболістів, представник і вчитель фізичної культури.
Команди-учасниці Кубку району будуть нагороджені грамотами та дипломами, а команда-переможець здобуде право представляти Новоселицький район на другому, обласному етапі Кубка.