ЧЕРНІВЦІ

Дитбудинки отця Жара стали Всеукраїнським центром з бюджетним фінансуванням

0

Чернівецька облрада утворила на базі дитячих будинків отця Михайла Жара «Всеукраїнський центр для дітей та осіб з особливими потребами «Віра, Надія, Любов»», - повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Центр має статус обласної комунальної установи. Його директором стала медик за освітою Тетяна Жибчин. У цьому році на утримання центру «Віра, Надія, Любов» з державного бюджету чекають 12 мільйонів гривень. Щоправда, депутати опозиційних фракцій "Фронт змін", "Батьківщина", "Свобода" висловили занепокоєння тим, звідки область братиме кошти на фінансування своєї комунальної установи, якщо раптом з держбюджету гроші не надійдуть? Це питання так і залишилося без відповіді.

Нагадаємо, в сім’ї настоятеля Свято-Вознесенського чоловічого монастиря отця Лонгіна (в миру Михайло Жар) виховуються 256 сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Серед вихованців закладу - 85 дітей-інвалідів та 18 дітей зі значними вадами, 49 ВІЛ-інфікованих та хворих на ВІЛ/СНІД. 29 дітей усиновлено настоятелем монастиря, 186 - перебувають під його опікою (піклуванням), інших дітей передали на виховання батьки. Михайло Жар прийняв чернецтво у 1997 році та став настоятелем Банченського Свято-Вознесенського чоловічого монастиря. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня та має звання Героя України.

Отець Михайло Жар є давнім прихильником Віктора Януковича.
Під час своїх поїздок до Чернівецької області В.Янукович в якості прем`єр-міністра, кандидата в президенти та Президента України щоразу обов`язково відвідував монастир і дитячий будинок та надавав благодійну допомогу. Благодійниками монастиря та дитячого будинку також є Юрій Бойко та Дмитро Фірташ.

У 2011 р. під час телеефіру «Розмова з країною» отець Михайло Жар вивів дітей на одну з площ Чернівців, звідки велася трансляція. Вихованці скандували фразу "Віктор Федорович! Спаси вас Господь!", яка потім увійшла до багатьох іронічних роликів про Януковича в Інтернеті

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua