ЧЕРНІВЦІ

Геннадій Москаль вважає, що депутати НУ у місцевих радах перетворилися на «лакеїв Партії регіонів»

Нардеп вважає, що депутати НУ у місцевих радах перетворилися на «лакеїв Партії регіонів», повідомили порталу «Чернівці. Коментарі» у його прес-службі.

Геннадій Москаль звернувся до голови політради партії «Наша Україна» Валентина Наливайченка з проханням розібратися в ситуації, яка склалася в Чернівецькій обласній організації НУ, «голова якої разом із обласними та міськими депутатами влилися в більшість із «Партією регіонів» і перетворилися на протухлих тушок», - заявляє Г.Москаль.

За його словами, депутати від НУ синхронно голосують із владною більшістю, «зрадивши свої передвиборні обіцянки про протистояння режиму Партії регіонів»

Народний депутат пропонує голові партії «Наша Україна» винести це питання на політраду партії, виключити з її лав депутатів обласної міської та ряду районних рад Чернівецької області, ініціювати перевибори керівного складу обласної та міської організацій «Нашої України».

«Крім того, раджу вам, шановний Валентине Олександровичу, поменше ходити на ток-шоу і не дурити людей, розповідаючи про спроможність "Нашої України" протистояти нинішньому режиму. Як можна давати відсіч владі за ситуації, коли абсолютна більшість депутатів від "НУ" в Чернівецькій області влаштувалися лакеями ПР?», - цитує прес-служба слова нардепа.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua