ЧЕРНІВЦІ

Буковинську здравницю перетворили на підприємство

0

В області з`явилося комунальне підприємство під назвою «Бальнеологічний санаторій «Брусниця»», - повідомляє кореспондент «Чернівці.Коментарі».
Його утворили рішенням більшості голосів обласні депутати під час 9-ї сесії, замість діючої там досі обласної лікарні відновного лікування «Брусниця». Залишилося тільки перевірити, скільки ще землі навколо санаторію залишилося у розпорядженні територіальної громади.

Опозиційні депутати, зокрема лікар-травматолог від фракції "Свободи" Степан Спіжавка, твердять - каменем спотикання для лікарні стало невиконання плану заповнюваності ліжко-місць платного відділення санаторію. За статистичними даними, з року в рік бюджетне відділення лікарні перевиконує план виконання ліжко днів на 110-115%, а в платному відділенні постійно недовиконуються ці показники.

Натомість, начальник управління охорони здоров`я Чернівецької ОДА, депутат облради від Партії регіонів Ігор Шкробанець наголошує, що підприємство - винятково комунальне (хоч наразі цей статус ніде, крім рішення облради, не закріплений - статуту підприємства досі немає - авт.) і завдяки цьому зможе заробити на свою модернізацію.

Лікарня "Брусниця" вже кілька років є предметом дискусій між владою, опозицією та медичною спільнотою краю. На початку року чиновники заявляли, що шукають приватного інвестора для поліпшення матеріально-технічного забезпечення закладу, але це їм не вдалося. У свою чергу медики бояться, аби "Брусницю" не спіткала доля інших аналогічних оздоровчих установ, адже на Буковині вже знищено водолікарні у Чернівцях, Щербинцях, Стрілецькому Куті, Клинівці, дитячий санаторій у Старій Жадові, амбулаторію з цілющим джерелом у Миговому.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua