ЧЕРНІВЦІ

Чернівчани будуть брататися з молдованами в Польщі

0

Делегація Чернівців їде на 5-й фестиваль міст-побратимів, що відбудеться 23-26 березня в м.Конін (Польща). Як повідомляє кореспондент "Чернівці. Коментарі", у фестевалі візьмуть участь творчі фольклорні колективи, як музичні, так і танцювальні, народні майстри, художники, які представляють національну та регіональну культури своїх країн та міст.

Програма передбачає участь колективів на великій сцені в м.Конін в перший день фестивалю та виїзні концерти в сусідніх містах протягом наступного дня. Також в ході фестивалю відбудеться конкурс на кращий коровай від учасників свята.


Цього року у фестивалі братимуть участь колективи з братніх міст Литви, Латвії, Росії, Молдови. Україну вперше за 5 років проведення в Коніні таких фестивалів представлятиме делегація з Чернівців. Зокрема, до Коніна поїдуть народний аматорський оркестр «Буковина» під керівництвом музиканта-віртуоза Євгена Тарнавського та народний ансамбль народного танцю «Юність» під керівництвом заслуженої артистки України Олени Козьмак та балетмейстера Павла Горюка. Обидва колективи неодноразово брали участь у міжнародних фестивалях в Австрії, Німеччині, Польщі та інших країнах. 


Крім цього, Чернівці на фестивалі будуть представляти і народні майстри. У складі делегації - майстер вишивки та писанкарства Микола Шкрібляк,  майстер художнього різьблення та інкрустації по дереву, народного бондарства та випалювання Володимир Ворончак та Дарія Стасюк – майстриня художньої вишивки та виготовлення жіночих та чоловічих прикрас з бісеру.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua