ЧЕРНІВЦІ

Депутати облради не дали "з`їсти" опального головлікаря "швидкої"

0

Чернівецька обласна рада не змогла звільнити з посади головного лікаря лікарні швидкої медичної допомоги Віктора Халатурника, якого судять за перевищення службових повноважень, - повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».
У проекті рішення, що його розглянули сьогодні на сесії, планувалося звільнення Віктора Халатурника за станом здоров`я – за висновком МСЕК у лікаря друга група інвалідності за загальним захворюванням. Однак опозиційні фракції «Фронту змін», «Свободи», «Батьківщини», «Нашої України» і частина фракції «Партії Регіонів» голосували проти такого рішення. Мотивували тим, що звільнення лікаря «швидкої» до завершення судового слідства – не правове, до того ж це пляма на його репутації. Повторно поставити питання на голосування намагався перший заступник голови обласної адміністрації, голова фракції «Партії Регіонів» Георгій Галиць. Тут виник невеликий курйоз.
- Я бачився з Віктором Халатурником і ми з ним домовилися, що людина йде з посади за станом здоров`я, без продовження кримін... - тут Галиць запнувся, депутати почали сміятися, і посадовець продовжив, - Звісно, це все буде вирішувати прокуратура і суд. Але ми повинні подумати про управління лікарнею.
Все ж повторно розглянути звільнення головного лікаря «швидкої» у Чернівцях не вдалося – знову не вистачило голосів.
Нагадаємо, що 9 листопада 2011 року прокуратура Першотравневого району Чернівців порушила кримінальну справу щодо головного лікаря ОКМУ "Лікарня швидкої медичної допомоги" за ознаками складу злочинів, передбачених ч.3 ст.365 і ч.2 ст.366 КК України.
Його звинувачують у купівлі продуктів харчування для лікарні на суму понад 450 тисяч гривень без проведення тендерних процедур.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua