ЧЕРНІВЦІ

Голова ОДА без посвідчення

Папієв тепер може голосувати хоч військовим квитком

0

Депутати Чернівецької облради заради губернатора Михайла Папієва внесли в регламент зміни, які дозволяють отримувати бюлетень для таємного голосування без депутатського посвідчення на підставі посвідчення особи. Про це повідомляє кореспондент "Чернівці. Коментарі".

Сам Папієв перед процедурою обрання голови обласної ради заявив, що не знає, куди подів своє посвідчення депутата обласної ради. "Я хочу подивитися в очі тому, хто заборонить мені здійснити волевиявлення через відсутність посвідчення," - додав Папієв. З подачі губернатора депутати проголосували за внесення змін до регламенту, якими дозволили голосувати не лише з депутатським посвідченням, як було прописано раніше, а й за будь-яким посвідченням особи.


Опозиція заявила, що зміни регламенту вносилися з порушенням закону, що може бути приводом для оскарження легітимності обраного голови ради у суді. Таку думку висловив керівник фракції "Фронт Змін" Максим Бурбак. 


Крім Михайла Папієва ще шість депутатів фракції Партії регіонів не мали своїх посвідчень.


Нагадаємо, що за нового голову Чернівецької обласної ради Михайла Гайнічеру проголосували 62 депутати з 98, які взяли участь у голосуванні. Фракція Партії регіонів налічує 49 депутатів. За другого кандидата – представника «Фронту змін» - Олександра Фищука, віддали голоси 34 депутати. Ще 6 бюлетенів залишилися невикористаними, один було визнано недійсним, ще один депутат не підтримав жодного кандидата

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua