ЧЕРНІВЦІ

матеріали по темі:

Буковинська опозиція домовилася спільно «бороти диктатуру»

0

Буковинська опозиція домовилася спільно «бороти диктатуру»

Керівники усіх партій, які входять до обласного Комітету опору диктатурі поставили підписи під Угодою про спільні дії опозиції на Буковині. Як повідомляє кореспондент порталу «Чернівці. Коментарі», Угоду підписали голови обласних організацій партій «Свобода», «Батьківщина», «Фронт Змін», «Громадянська позиція», Народного Руху України та громадського об’єднання «Блок національних сил Буковини».

«Ми наголошуємо, що єдиним опонентом для об’єднаної опозиції є чинний режим і ті політичні сили, які його уособлюють, - йдеться в Угоді. - «Тільки разом ми зможемо побороти диктатуру.Тому ми відмовляємося від публічної взаємної критики та декларуємо принцип взаємоповаги і взаємного непоборювання між опозиційними політичними силами».

Це перша така Угода, підписана на регіональному рівні в Україні. 22 січня 2012 року Угода про спільні дії об’єднаної опозиції була укладена у Києві. Документом проголошувалася координація дій для повернення країни на демократичний шлях розвитку припинення політичних репресій і негайне звільнення політичних в’язнів, забезпечення їм права на участь у парламентських виборах 2012 року, захист конституційного права громадян України на формування органів влади.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua