ЧЕРНІВЦІ

Комісар Віталій Чурай розповів про мобілізаційні розпорядження, ротацію військових та відповідальність за ухиляння від служби.

0

28 липня відбулася зустріч військового комісара Чернівецької області Віталія Чурая з представниками ЗМІ. Під час зустрічі Чурай розповів про мобілізаційні розпорядження, ротацію військових та відповідальність за ухиляння від служби, пише bukinfo

Наразі відбувається відновлення баз даних військовозобов’язаних громадян України, які при оголошенні військового стану по всій державі підуть до армії. Для цього відбувається розсилання мобілізаційних розпоряджень, в яких значиться з’явитися до місцевих військоматів та повідомити основну інформацію про себе.

«Ці мобілізаційні розпорядження ніякого відношення до першої, другої, третьої часткової мобілізації не мають. Ще раз повторюю, вони для створення загонів, які будуть діяти, - не дай Боже, і я дуже вірю, що такого не буде потрібно, - в разі відкритої агресії іншої держави проти нас, коли по нашій землі будуть їздити чужі танки і літати чужі літаки та бомбити наші міста», - наголосив Віталій Чурай.

Зі слів Віталія Чурая щодо протестів із перекриванням доріг в деяких населених пунктах Чернівецької області можна зрозуміти про певну зрежисованість подій. «На місцях проводилося роз’яснення щодо мобілізації. Одне й те ж говорили двом сільським головам. Чомусь в одному селі з розумінням поставилися, прийняли, розписались, ніяких взагалі хвилювань не було. В сусідньому через два кілометра селі був такий вже спалах емоцій, який вивів людей на дорогу. Тобто треба розбиратися, хто сколихнув цих людей не рівному місці, і хто їх туди повів», - зазначив Віталій Чурай. 

Головний комісар також додав, що коли він проїхався різними районами, всюди чув однакові гасла та незрозумілі цифри про кількість потрібних для мобілізації людей.

«Коли я поїхав в Сокиряни, тут же повертаюсь в Коровію, потім заїжджаю в Герцаївський райони, всюди звучать одні й ті ж цифри. Вони вже говорять, що щось тут не так. Одні й ті ж цифри й одні й ті ж гасла. Один в один. Ну не могли в Коровії, або Герцаївському районі дізнатися про ці гасла, коли я тільки з одного міста приїжджаю в інше», - відзначив головний комісар.

Також Віталій Чурай зазначив, що тим особам, які привселюдно спалювали мобілізаційні розпорядження, належну оцінку повинні дати правоохоронні органи, а не військові.
 

Інформація за темами: військова частина, мобілізація

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua