ЧЕРНІВЦІ

З 8 по 10 липня 2014р. в Антикорупційний комітет Сокирянського р-ну надійшло 2 скарги по яких були проведені оперативні дії з виїздом на місце подій. У селі Василівка (сільський голова Зелений А.В.) громада на чолі з депутатом сільської ради Мікіріним І.В. перекривши дорогу запобігли незаконному вивезенню гравію з місцевого кар`єру. На виклик прибули працівники правоохоронних органів та СБУ в Сокирянському районіні, також член антикорупційного комітету Марівцан В.М. У результаті на місці виявлено 4 вантажівки, які без наявності відповідних документів вивозили гравій, пише БукІнфо

Всі автомобілі фірми "Будмонтажсервіс" (DAF (АА 2732 ВК) водій Дубчак В., DAF (СЕ 4890 АТ) водій Боднарчук В., DAF (СЕ 4891 АТ), Камаз (АА 3878 КР) - керівник Ганзюк О.С. (діяльність якого часто пов`язують з тим же Козаком В.В.). 2 вантажівки, які на той момент були з вантажем потрапили на штрафну стоянку в Сокирянське РВУМВС. Правоохоронні органи обіцяють повне відкрите розслідування та надання належної оцінки цим інцидентам.

Через день історія повторилася у селіЛомачинці (сільський голова Тодорович В.В.). На Народному Віче, яке відбувалося у цьому селі ще 18 травня 2014р. люди піднімали питання про підозрілу діяльність ТОВ "Ломачинецьке ХС" та зверталися до прокуратури та УМВСУ області, але отримали у відповідь тільки інформацію про те, що відповідним органам доручено розібратися в цих справах. Минуло вже майже 2 місяці а результатів від відповідних органів так і не надійшло. Розчарувавшись люди взяли приклад з громади с.Василівка і також перекрили дорогу.

На місце також прибули працівники правоохоронних органів та представники Антикорупційного комітету (Марівцан В.М, Нажига І.М.). У результаті ніяких документів у товариства не виявилося крім тих, які надав сільський голова Тодорович В.В. У водія вантажівки (Камаз АА 7082 ОМ фірми "Будмонтажсервіс", як не дивно), яку зупинили громадяни, їх також в належному стані не було. Крім того виявили грубі порушення в збереженні екології та земельних питаннях.

Тож громада села за один день зробила більше ніж правоохоронні органи за 2 місяця, тому готується позиватися в Генеральну прокуратуру України та СБУ.
 
До слова, 8 липня голова Чернівецької ОДА Роман Ванзуряк зустрівся із представниками політичних партій, громадських організацій та громадськими активістами Сокирянського району. Під час зустрічі окрім питань суспільно-політичного життя в країні та районі, обговорювалися питання кадрових змін, зокрема в райдержадміністрації.
 
Громадські активісти наголосили на тому, що представники колищнього режиму не мають морального права залишатися при владі, з чим голова ОДА погодився. Також він висловив сподівання на розуміння, підтримку, співпрацю з представниками демократичних сил, яких колишній голова Сокирянської РДА Козак В.В. у своєму останньому інтерв´ю на місцевому радіо назвав «опозиціонерами». Тільки незрозуміло: до кого вони в опозиції. Не хоче зрозуміти екс-голова, що суспільство після Майдану змінилося, люди хочуть бачити нові обличчя у владі, зробити, нарешті, заслін хабарництву, корупції, тиранії, деспотизму на теренах Сокирянщини.

Інформація за темами: громада, порушення

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua