ЧЕРНІВЦІ

Міністр інфраструктури Максим Бурбак розкритикував рішення сесії Чернівецької міської ради щодо виділення на ремонт злітно-посадкової смуги міського аеропорту шести мільйонів гривень. Міністр переконаний, що ближчим часом літаки з Чернівців не курсуватимуть та каже, що на тендері з ремонту смуги вкрали 600 тисяч гривень.

«Я не зрозумів цього фінта, який зробила міська рада щодо злітної смуги. Позиція держави – зібрати всі злітні смуги в одне державне підприємство, бо це стратегічні об’єкти. Зараз Чернівецька міська рада витратить на ремонт шість мільйонів, а так би держава витратила.

Ви забрали з міського бюджету, Калинівського ринку шість мільйонів, закопаєте їх в асфальт, який все одно передасте Міністерству інфраструктури. Міністерство ж не поверне ці гроші місту. У свій перший візит я зустрічався з колективом аеропорту. Давайте будемо чесними перед собою і перед людьми – вони не потрібні на даний момент. І це мінус керівнику, який ще залишився з того часу, коли возили контрабанду. Його не зняли, чому його досі не посадили?

В липні-серпні ця злітна смуга нікому не буде потрібна. Замість того, аби витрачати ці шість мільйонів, дали б державі, яка б зробила цю злітну смугу краще. Бо ми б робили ширшою і довшою, а ці два обрубки, які зробить місто, нікому не потрібні. Краще б ці гроші дали б колективові, менше б потратили. Але так вирішили депутати, я поважаю їх рішення.

Тому що тендер розіграли. 10% відкату, де б то вкрасти 600 тисяч. Я так і сказав, прямо в очі. Хто 600 тисяч прикарманив? Я все одно сюди повернусь, я в Києві себе не бачу. Але питання в наступному: Чернівецька міська рада цього скликання, вважає, що вона вище Верховної Ради, вище всіх, наче вони живуть в іншій країні. В Україні зараз все зовсім по-іншому працює», - наголосив міністр.

Інформація за темами: ремонт, аеропорт

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua