ЧЕРНІВЦІ

За останні півроку Україна пережила те, що деякі країни проходять за десятиліття чи навіть століття свого розвитку. Відбулася не бутафорська, а справжня революція гідності, утік екс-президент Янукович, за кордоном (переважно у Кремлі) перебувають інші високопосадовці з уряду Азарова. Також у підпіллі пересиджує події поціновувач капусти та української мови Микола Янович, пише "Від і до"

В області нібито пішов у небуття колишній голова ОДА Михайло Папієв з командою однодумців. Проте немов у індуїзмі в Україні відбувається реінкарнація чиновників різного штибу. Простіше кажучи, слідуючи закону збереження енергії, вони нікуди не діваються, а переходять з одного стану в інший.

Посудіть самі, у Чернівецькій області вже впродовж трьох місяців немає екс-голови Папієва, обраний президент, Чернівецький міський голова, проте на посадах залишаються люди, які невтомно кували перемогу команди Януковича на парламентських виборах 2012 року і, без сумніву, робили б все залежне, щоб злочинець знову став керівником держави 2015 року.

Звісно, не так важливо, до якої партії належала людина, за якого президента вона працювала – основний критерій – професіоналізм. Особливо коли йдеться про менеджерів середньої ланки. Саме вони виконують усю «чорну» роботу, щоб керівники могли звітувати про свої звитяги. Але мова не про них, а людей, які відігравали значну роль у колишній команді.

І далі перебувають на своїх посадах Володимир Килинич таСергій Куренний - департамент суспільних комунікацій - заступники директора. За словами працівників ОДА, саме вони брали активну участь у проведенні виборів 2012 року.

Олександр Довганич - заступник директора департаменту освіти.

Василь Бурлака, колишній заступник голови ОДА, наразі в. о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Чернівецькій області.

Олександр Кувіла - начальник виконавчої дирекції Чернівецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Був і продовжує обіймати цю посаду.

Ян Дзюба - далі керує Дністровсько-Прутським басейновим управлінням водних ресурсів.

Ігор Гах та Володимир Мицька і досі керують Службою автомобільних доріг області та облавтодором відповідно.

Костянтина Кондрюка
, який перебував під слідством за підробку документів, повернули на посаду начальника Головного управління юстиції області.

Денис Щербаєв досі очолює головне управління Держземагентства в області.

Василь Дутчак – уже колишній регіонал, депутат міськради досі начальник Державної екологічної інспекції в області. Можливо тому, що він напряму підпорядкований міністерству екології, міністру-«свободівцю» Мохнику.

Михайло Романів уже котрий рік очолює Пенсійний фонд.

І це далеко не повний перелік тих, хто прийшов разом з колишньою командою вертикалі Янукович – Папієв, або працював і до них. Ще більше таких є в районах області. Вони з 2005 року до 2014-го плавно перетікали з однієї посади на іншу, змінюючи кольори своїх партійних уподобань.

Звісно, рубати з плеча та виганяти людей, які фахово виконують свої посадові обов’язки – це злочин і вершина адміністративної та управлінської некомпетентності. Проте чи зміниться в такому разі система – питання відкрите.

Інформація за темами: люстрація, кадрові чистки

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua