ЧЕРНІВЦІ

19 лютого 2014  р. після мітингу біля центрального корпусу ЧНУ, студенти вирушили ходою до корпусів навчальних закладів міста.

Вони закликали студентів залишати пари і приєднуватися до безстрокового страйку. Зокрема, з 14 корпусу ЧНУ (істфак та економфак) до мітингувальників приєдналося близько 200 студентів. Далі хода рушила до БДМУ (вул.Богомольця). Там студентів просто не впустили до закладу.

- Подивіться, вони тримають двері! Ганьба! – вигукували студенти.

Людина, яка вийшла на вулицю чітких пояснень не дала, зазначивши, що проходить навчальний процес. Було вирішено, що до закладу увійде група активістів (хоча і їх не дуже хотіли впускати). Після обходу аудиторій і розмов з колегами, колона студентів рушила далі. Ряди мітингувальників біля БДМУ суттєво не поповнилися. Однак, студенти БДМУ пообіцяли приєднатися після закінчення пар… (Матеріл з сайту chv.tv). 
 

До студентського протесту у Чернівцях частина студентів БДМУ приєдналися тільки 21 лютого. Вранці колону мітингувальників можна бачити у центрі міста. Зокрема близько 10.30 студенти пройшли через сквер неподалік будівлі СБУ. Колона - довга, по периметру вона зайняла увесь сквер.

У гучномовець керівники колони дякують студентам-медикам за те, що приєдналися до протесту. Цікаво, що студенти БДМУ вийшли на страйк у лікарняних шапочках.

- Тут присутній потік студентів-лікувальників, тобто частина другого курсу студентів з спеціальності "Лікувальна справа", - пояснив molbuk.ua один із студентів.

На запитання чи не бояться прогулювати пари і чи не погрожують їм викладачі, студенти зауважили: "Уже давно не той час, щоби сидіти на парах і боятися їх прогулювати. Прямих погроз від викладачів не було..."

Після розгону Євромайдану 30 листопада чернівецька газета "Час" повідомила:

Керівництво Чернівецького медуніверситету застосовує репресії до студентів, котрі виявили волю продемонструвати свій спротив існуючій владі. Ректор спонукає студентів та викладачів доповідати один на одного. Про це нас повідомили схвильовані батьки студентів.

До редакції зателефонувала мати студента пані Наталя, котра розповіла, що ректор цього навчального закладу Тарас Бойчук заборонив і студентам, і викладачам брати участь у акціях протесту. Він наказав викладачам поставити «н/б» тим, хто не з’явиться на пари, і зобов’язати їх обов’язково заплатити за кожен пропуск певну суму та написати на його ім’я доповідні записки на злісних «прогульників». 

Студенти пішли на Центральну площу з плакатами та прапорами, але під тиском та погрозами повернулися на пари…

У приймальні ректора (55 37 54) нашому кореспонденту відповіли, що батьки, мовляв, посилають своїх дітей на навчання. Хочуть брати участь у акціях - нехай йдуть після занять. Проректор же з навчальної роботи стверджує, що повідомлення, про яке йдеться, – брехня. Бо ніхто з цього приводу, мовляв, не звертався ні до ректора, ні до деканів. Тому ми одразу ж почули відповідь запитаннями на запитання: «Кому заборонили? Хто звертався?»

 

Інформація за темами: ректор, студенти, страйк

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua