ЧЕРНІВЦІ

Народ чи злочинна влада - хто переможе?

Відповідь на це непросте питання криється у тому, по яку сторону барикад стануть збройні сили та працівники силових структур і правоохоронних органів. Влада та народ повинен їм запропонувати чіткі зрозумілі пропозиції.

Що може їм запропонувати нинішня влада?

Антиконституційні дії, свавілля, можливість ґвалтувати жінок та дівчат, безкарно бити беззахисних студентів, покривати злочини мажорів, що збивають людей на дорогах, вибивати обвинувачувальні показання від невинних людей для покращення статистики розкриття злочинів, корупцію, підлабузництво і вилизування вищестоящому начальству геніталій , кришування бандитських структур.

Що може запропонувати і прагне від них отримати народ у вигляді громадянського суспільства?

Гарантій безпеки та захисту від зовнішніх та внутрішніх окупантів. А взамін запропонувати європейські гарантії їх соціального захисту та правил роботи.

А саме : - Чіткий розподіл функціональних обов’язків. Муніципальна поліція займається правопорядком та екологічною безпекою, кримінальна – кримінальними злочинами, відповідні служби економічними, інші корупцією.

Після присяги на вірність народу – чіткий контракт на 25 років. Протягом 2-3 років – службове житло із розрахунку одна кімната на одного члена сім’ї і одна додаткова для продуктивної та професійної роботи, яка після виходу на пенсію переходить у приватну власність. Із зростанням кількості членів змінюватиметься і відповідно житло. Мінімальну заробітню плату в еквіваленті рівну 1000 євро. Звідки такі гроші? За останні роки влада встигла стільки накрасти, що після справедливих судових процесів над учасниками цього масового обкрадання народів будуть мільярдні суми. Окрім того пройдуть значні скорочення, після переатестації залишуться лише порядні професіонали без зайвих бюрократичних структур, та тих тисяч спецпідрозділів. Які зараз задіяні для боротьби і придушення прав народу. Для боротьби із бандитами у кожній області потрібно не тисячі спецназу а група у 30 – 50 чоловік із гелікоптерами, відповідним сучасним оснащенням. Боротися із бандитами треба не кількістю, а професіоналізмом. Для мотивації вашої діяльності – усі кошти та майно злочинних груп та корупціонерів, продажних чиновників буде націоналізовано та конфісковано і розподілятиметься таким чином. 50% - у державну казну, 50 % - у фонд соціального захисту працівників правоохоронних органів, який буде складатись із двох частин, загального фонду та коштів, що направлятимуться на персональні пенсійні рахунки. Після закінчення вашого контракту із народом України, якщо ви працювали чесно та сумлінно ви зможете отримати серйозну матеріальну винагороду, на яку вистачить чи подорожувати по світу, чи започаткувати власний чесний бізнес. Якщо ж ви будете звинувачені у свавіллі чи корупції, зв’язками із злочинцями – то тоді вибачте - все це ви втратите і понесете справедливе покарання.

Громадянське суспільство очікує від активістів руху спротиву та опозиції чітких зрозумілих інформаційних посилів, що нас очікує у європейській спільноті для усіх соціальних груп населення: пенсіонерів, ветеранів, олігархів, малого та середнього бізнесу, науковців, інтелігенції.

Інформація за темами: влада, народ

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua